Hidroforlar

hidrofor

Hidroforlar binalarımızda, dairelerimizde, villalarımızda, site ve gökdelenlerimizde terkos suyunun yeterli olmadığı durumlarda mevcut depolardan yada bahçelerimizdeki artezyen kuyularından basınçlı su ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılır.

Standart Grup Ltd. Şti. 20 yılı aşkın bir süredir tüm apartman, villa, tatil köyleri, site, gökdelen, hastane ve büyük işletmelerde hidrofor alanında pis su pompaları satışında ve servis hizmet vermektedir.

Türkiye de hidrofor sistemlerimizi bütün bölgelerde ki inşaat firmaları, toplu konutlar, fabrikalara göderiyoruz. Müşterilerimizden gelen istekler doğrusunda en kısa zamanda istemiş olduğunuz modelde hidroforlar adresinize gönderilir.

Firmamız Norm Pompa ve Elegans Pumps hidrofor ve pompa sistemlerinin İç Anadolu Bölgesindeki bayi ve yetkili teknik servisidir. Ayrıca Standart, Mas, Daf, Baymak,Alarko,Sep,Grundfoos,Wılo marka hidrofor ve pompaların satışı ve teknik servis hizmetlerini vermektedir.

Hidrofor sistemlerinde oluşan ses problemleri patenti firmamıza ait olan TSH sistemi ile tamamen giderilmektedir. Binalarda oluşan üst katlarda ani su basıncı düşme ya da yükselmesi, musluklardan hava gelme gibi problemler otomatik hava enjektörü akupajı uygulamasıyla çözülebilmektedir.